Uçuş Ara Nasıl Çalışır Destinasyonlar Hesapla SSS Giriş Yap Kayıt Ol
TR EN
Amerika · Dominik Cumhuriyeti

Punta Cana

Karayipler'in turkuaz sularında palmiyeli plajlar, her şey dahil resortlar ve balayı cenneti.

Yetişkin12 yaş ve üzeri
1
Çocuk2-12 yaş
0
Bebek0-2 yaş
0
IATA: PUJ Süre: 14 sa+ Saat farkı: GMT-4 (yerel)
Ana Sayfa Destinasyonlar Punta Cana

Punta Cana, Dominik Cumhuriyeti'nin Karayip kıyısında uzanan beyaz kumlu plajları ve her şey dahil resortlarıyla ünlü bir tatil bölgesidir. İstanbul'dan doğrudan uçuş yoktur; ulaşım genellikle bir Avrupa aktarmasıyla sağlanır, örneğin Air France ile Paris veya Iberia ile Madrid üzerinden. Türk Hava Yolları ise İstanbul'dan Avrupa bağlantılarına kolay aktarma imkânı sunar. Palmiyeli plajları ve romantik atmosferiyle balayı çiftleri arasında çok popülerdir.

Punta Cana'ya ucuz ya da taksitli uçak bileti mi arıyorsun?

Suso, Punta Cana'ya seyahatini vadeli uçuş paketine dönüştüren bir seyahat planlama platformu: bileti seyahat acentesi, seyahat sitesi veya havayolu düzenliyor; ödemeyi anlaşmalı finans kuruluşlarının sağladığı ihtiyaç kredisiyle 3 ile 24 ay arasında seçtiğin vadeye yayıyorsun. Sepette tek tıkla tamamlanıyor, kart limitin bloke edilmiyor.

Punta Cana'ya uçuş fiyatlarını gör →

Punta Cana ne zaman gidilir?

Aralık-Nisan arası kuru sezon idealdir; havalar güneşli ve nem daha düşüktür. Yaz ayları sıcak ve nemli olup Ağustos-Ekim kasırga sezonuna denk gelir.

Punta Cana'da yapılacaklar

Bavaro Plajı

Kilometrelerce uzanan beyaz kumu ve turkuaz sularıyla Punta Cana'nın en ünlü plajıdır. Palmiyelerle çevrili sahil, yüzme ve güneşlenme için idealdir.

Her Şey Dahil Resort ve Su Sporları

Bölge, sınırsız yemek ve içecek sunan her şey dahil resortlarıyla ünlüdür. Jet ski, yelken ve dalış gibi su sporları çoğu tesiste mevcuttur.

Saona Adası Tekne Turu

Doğal park içindeki Saona Adası'na katamaran veya sürat teknesiyle günübirlik turlar düzenlenir. Sığ mavi lagünleri ve el değmemiş plajlarıyla ünlüdür.

Hoyo Azul (Scape Park)

Scape Park içindeki Hoyo Azul, uçurumun eteğinde parlak mavi bir doğal cenotedir. Serin sularında yüzmek mümkündür.

Katamaran ve Şnorkel Turu

Kıyı boyunca yapılan katamaran turları, doğal havuzlarda şnorkelle yüzme ve yıldız balığı gözlemi içerir. Karayip güneşinin tadını çıkarmanın keyifli bir yoludur.

Isla Catalina Dalış

Isla Catalina, renkli mercan duvarları ve zengin deniz yaşamıyla dalış tutkunlarının gözde noktasıdır. Berrak sular şnorkel için de uygundur.

Türkiye'den Punta Cana'ya uçuşlar

Punta Cana Uluslararası Havalimanı (PUJ), resort bölgesine yakın konumdadır ve varış sonrası transferler kısadır. İstanbul'dan doğrudan uçuş bulunmaz; ulaşım genellikle Paris, Madrid gibi bir Avrupa şehri üzerinden tek aktarmayla sağlanır.

Air France Iberia Türk Hava Yolları

Punta Cana için sıkça sorulanlar

Punta Cana balayını aylık ödemelerle planlayabilir miyim?

Evet. Suso ile uçuş paketinizi 3-24 ay arasında aylık ödemelere bölebilirsiniz; kart limiti gerekmez ve balayınızı bütçenizi zorlamadan planlayabilirsiniz.

Punta Cana'da hangi havalimanına iniliyor?

Uçuşlar Punta Cana Uluslararası Havalimanı'na (PUJ) iner. Havalimanı resort bölgesine yakındır, bu yüzden otele transfer süresi genellikle kısadır.

İstanbul'dan Punta Cana'ya hangi havayolları uçuyor?

İstanbul'dan doğrudan uçuş yoktur. Ulaşım genellikle Air France (Paris) veya Iberia (Madrid) gibi bir Avrupa aktarmasıyla, tek aktarmalı olarak sağlanır. Türk Hava Yolları Avrupa bağlantıları için elverişlidir.

Punta Cana'ya vadeli uçuş paketi al

Şimdi uç, sonra öde. 24 aya kadar vadeyle. Başvuru sepette tek tıkla tamamlanır, kart limiti gerekmez.

Şimdi Punta Cana'ya uçuş ara →
Gidiş tarihini seçin